נפתח אולם הספורט וההופעות החדש בשכונת 1200

1,000 מקומות ישיבה, שלוש זירות אימון למשחקי כדור, אולמות חוגים, מערכת שמע מתקדמת להופעות חיות – אולם הספורט וההופעות החדש של הוד השרון.

אולם הספורט הרב תכליתי החדש נחנך ביום שני 15.5.23.
באולם 750 מקומות ישיבה קבועים כשטריבונות חשמליות יגדילו בשעת הצורך את התפוסה ביציעים ל- 1,000 מקומות ישיבה.
באולם המרכזי תתאפשר חלוקה לשלוש זירות אימון למשחקי כדור. בנוסף הותקנה באולם מערכת סאונד מתקדמת אשר תאפשר עריכת הופעות חיות במקום, אז ניתן יהיה להגדיל את התפוסה לכ- 3,500 איש, באמצעות תוספת מקומות ישיבה בשטח המגרש.
לצד האולם המרכזי, כולל המתחם אולם חוגים בגודל של 220 מ"ר, בו תתקיים פעילותם של מרכזי המחול ואומנויות הלחימה העירוניים, כמו גם פעילות לתושבות ולתושבים הוותיקים.
עלות הקמת האולם החדש אשר ישרת גם את בית הספר בגין ובית הספר הצומח בשכונת 1200, עומדת על 26 מיליון ₪ במימון משותף של עיריית הוד השרון, מפעל הפיס והמועצה להסדר ההימורים בספורט.

אמיר כוכבי, ראש עיריית הוד השרון: "עיריית הוד השרון פועלת כל העת כדי לשדרג את תשתיות הספורט והתרבות בעיר והאולם החדש הוא גולת הכותרת של הפעילות הזו. אולם שנבנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, אשר ישמש כבית ומתקן אימונים לספורטאיות ולספורטאים מענפים וגילאים שונים, כמו גם כמרכז תרבות שיאפשר לנו לקיים הופעות חיות ואירועים נוספים במתקן גדול מודרני ואיכותי. לאחר שנה וחצי של עבודות, אנו חונכים את האולם החדש וכבר בקרוב נקיים בו אירועים לרווחת והנאת התושבות והתושבים".

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן