הוקמה מחלקת החינוך לגילאי לידה עד 3 בעיריית הוד השרון

לקראת פתיחת שנת הלימודים ב- 1 בספטמבר, החלה את פעילותה בעיריית הוד השרון מחלקת החינוך החדשה לגילאי לידה עד 3. 

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
נועה אביטל
נועה אביטל

המחלקה בראשות נועה אביטל, הוקמה על מנת לתת מעטפת שלמה הן להורים והן למסגרות החינוכיות מגילאי לידה עד 3. 

ההחלטה התקבלה במטרה  להבטיח את איכות החינוך והטיפול בפעוטות, לתת מענה ישיר ומהיר להורים ולבעלי הגנים ולאפשר בקרה ושליטה על הנעשה במסגרות הפרטיות והמפוקחות כאחד.

מנהלת המחלקה נועה אביטל הינה בעלת M.A בחינוך במגמת התפתחות הילד, עם התמחות בהתערבות חינוכית בגיל הרך, B.Ed בעבודה סוציאלית ובוגרת לימודי תעודה, "ייעוץ והדרכה חינוכית טיפולית לגיל הרך". אביטל מביאה עימה לתפקיד ידע תיאורטי ומעשי, מבוסס ומעודכן כתוצאה של 12 שנות ניסיון מקצועי בגיל הרך. תפקידיה האחרונים: מנהלת תחום מעונות יום במועצה מקומית קרני שומרון וסגנית מנהל תחום מעונות יום ומשפחתונים באגף למעונות יום, משרד העבודה והרווחה.

בשלב הראשון תערוך המחלקה איתור ומיפוי של המסגרות הפרטיות הקיימות בעיר ולאחר מכן תסייע למסגרות אלו לעמוד בדרישות חוק הפיקוח על מעונות היום ותקנותיו. 

נועה אביטל, מנהלת המחלקה לחינוך מגילאי לידה עד 3: "המטרה של המחלקה היא להבטיח את מתן המענה הטוב ביותר לפעוטות ולהורים, תוך שימת דגש על פיקוח והסדרה של התחום. נפעל לבניית תשתית עירונית ולקביעת סטנדרטים אחידים לכל המסגרות באשר לאיכות הטיפול בפעוטות, בדגש על סביבה חינוכית, סדר יום, תזונה, תנאי תברואה וכו'. בנוסף תכין המחלקה תכנית לפיתוח מקצועי והכשרות לצוותים החינוכיים במסגרות הפרטיות בנושאי בטיחות, עזרה ראשונה, פדגוגיה וכו"'.

כתבות קשורות

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן