בית ספר חדש לילדות וילדים על הרצף התקשורתי ייפתח בהוד השרון

בשנת הלימודים תשפ"ד ייפתח לראשונה בהוד השרון בית ספר יסודי לילדות ולילדים על הרצף התקשורתי.

ראש העירייה אמיר כוכבי
הגיע הזמן שהמדינה תגנוז את תוכנית הבניה בתע"ש

בית הספר ייפתח כבית ספר צומח ובשנה הראשונה תפתחנה 4 כיתות רב גילאיות א׳-ב׳ ו- ג׳-ד׳.
כמו כן בניית מבנה הקבע של בית הספר החדש שתוכנן כמרחב מכיל מודרני ומאפשר פדגוגיות שונות ושיטות ומרחבי טיפול, תתחיל בקרוב עם קבלת הרשאה ממשרד החינוך.

אמיר כוכבי, ראש עיריית הוד השרון: "מצוינות בחינוך, נמדדת לא רק בציונים, אלא בהתאמה לצרכים הפרטניים של כל הילדות והילדים. הערכים של הכלה ושוויון לאורם מתחנכים תלמידות ותלמידי הוד השרון, הינם גם הערכים שאנו כעירייה מבקשים ליישם במערכת החינוך. הדבר בא לידי ביטוי במסגרות המשולבות השונות במוסדות החינוך בעיר ובקידום הפתרון של בית הספר הייחודי לילדות ולילדים שזו המסגרת המתאימה להם. נמשיך לעשות כל שנידרש בכדי שכל ילדה וילד בעיר, יזכו למענים המותאמים בצורה האופטימלית לצרכיהם".

מיכל אפרתי, מנהלת אגף החינוך: "מתן המענה הטוב ביותר לכל ילדה וילד בהוד השרון – זה היעד שהצבנו לעצמנו ושאותו אנו פועלים להגשים, על ידי יצירת פתרונות חינוכיים שונים המותאמים לצרכים השונים של ילדות וילדי הוד השרון. בית הספר החדש ייתן מענה לילדות ולילדים על הרצף התקשורתי בתפקוד בינוני -נמוך שנדרשת להם מסגרת מיוחדת ומותאמת קרובה לביתם.
הצוותים החינוכיים והפרא-רפואיים בבית הספר, ידאגו לתת ליווי אישי לכל הילדות והילדים ולסייע להם לפרוח ולמצות את הפוטנציאל שלהם".

לקראת פתיחת של בית הספר, אגף החינוך בשיתוף משרד החינוך מגייסים
מחנכות/ים , תומכות/י חינוך
מטפלות/ים פרא-רפואיים שיתנו מענה חינוכי מקצועי ואיכותי לתלמידות והתלמידים בבית הספר.
המעוניינות/ים להצטרף למערכת חינוך נהדרת, בעיר זוכת פרס חינוך ארצי,
מוזמנות/ים לשלוח קורות חיים לאגף החינוך:

09-8894340
leaorabh@hod-hasharon.muni.il

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן