"אין סליחה או מחילה על פשעיו האכזריים"

לירון דרור פרסמה פוסט כואב, בו היא קוראת לכל מי שיכול, להגיע לתמוך בה בזמן מתן עדותה במשפטו של בעלה ברק בן עמי החשוד ברצח בתו בת ה-10 חודשים

בית המשפחה בו התרחש הרצח צילום : קרן שלהבת
בית המשפחה בו התרחש הרצח צילום : קרן שלהבת

שלב העדויות במשפטו של ברק בן עמי, החשוד ברצח בתו בת ה-10 חודשים ובניסיון לרצח של אשתו לירון ובתם בת ה-3, יחל ביום ראשון 12.9. תושבי העיר נענו לקריאתה הנרגשת של לירון דרור, שפרסמה פוסט כואב ברשתות החברתיות, בו היא קוראת לכל מי שיכול, להגיע לתמוך בה בזמן מתן עדותה במשפטו של בעלה ולקיים עצרת תמיכה עם קורבנות  

 "אשמח שכל מי שיוכל, יגיע לבית המשפט המחוזי בלוד (רחוב הציונות 3) ביום ראשון ה- 12 לספטמבר בשעה 8:30 ויעזור לי להראות לחלאה, שהרצח של גוני ז"ל, לא יכול להישכח ושחיטה של כל בנות המשפחה לא ימוש מהזיכרון. אין סליחה או מחילה על פשעיו האכזריים". 

תושבי העיר, ביניהם חברת המועצה אביבה גוטרמן, הביעו את תמיכתם וקוראים לכל אזרחי העיר להצביע ברגליים. 

 

אביבה גוטרמן: "בתאריך 12.9 בשעה 8.30, יתקיים משפטו של ברק בן עמי, בעלה של לירון דרור, תושבת העיר, שבעלה חשוד ברצח התינוקת. לבקשתה של לירון, אני ומספר תושבים מהעיר, החלטנו לארגן קבוצת אנשים שתגיע לתמוך לבית המשפט בלוד. שם היא אמורה להעיד נגדו. כל העיר הזדעזעה מהמקרה הנורא. מדובר ברצח של פעוטה ובניסיון לרצח של האם ובתם הנוספת בת ה-3 שנצלו בנס. אנחנו רוצים לתת להן ולכל משפחתם כוח ולהראות להם שאנחנו מאחוריהם ותומכים בהם. פניתי לראש העיר בבקשה שהעירייה תארגן לתושבים הסעה מאורגנת. בעירייה תומכים ומסייעים למשפחה ואני מאמינה שזה יתאפשר. כרגע, אני רוצה לקרוא לכל תושב ותושבת העיר, לפנות מזמנם כמה שעות, כדי שנוכל לתמוך יחד בלירון במעמד הקשה הזה. יחד נראה לכל המתעללים שאין סליחה ומחילה על מעשים כאלו".

מאז המקרה שתרחש בבית המשפחה בתאריך ה- 6.3.2020, הוגש נגד ברק בן עמי בן 34 מהוד השרון, כתב אישום בגין רצח בתו בת 10 חודשים בלבד וניסיון לרצח של אשתו ובתם בת ה-3. "הוא דקר כל אחת מהן מספר פעמים ולא היסס ורדף אחרי אשתו כאשר זו הצליחה בשארית כוחותיה לצאת מן הדירה על מנת להזעיק עזרה. מעשיו אלימים, תוקפניים ואכזריים", נכתב בכתב האישום.

 כעת כשהמשפט יחל, תאלץ לירון להעלות לדוכן העדים ושוב לרגעי האימה. בני משפחתה, חברים ועמותות שונות שתומכים בה פרסמו השבוע עשרות פוסטים ברשתות החברתיות שקוראים לכל אזרחי המדינה להגיע ולתמוך בה.    

מתוך הפוסט שכתבה לירון דרור, בו היא מבקשת את תמיכת הציבור: 

"ב- 6 למרץ 2020, בבוקר יום שישי, חג פורים, התינוקות שלי ואני נרצחנו בטבח אכזרי שנעשה על ידי ברק בן עמי. אביהן של בנותיי ובעלי. רוצח שפל ואכזר ששחט אותנו בסכין אחת אחת.

הרופאים הצליחו להציל ממוות את הבכורה שלי (בת 3) ואותי. את התינוקת שלי, גוני שמה, בת העשרה חודשים הם ניסו. אבל הנזק היה כל כך אכזרי בגוף כל כך קטן שאותה לא הצליחו להציל.

שלושתנו נשחטנו באותו אופן – דקירות סכין בצוואר ובחזה. נסו לתאר לעצמכם מה זה לתקוע סכין בצוואר של תינוק ונסו לתאר כמה אכזריות יש בבנאדם הזה. את כל מה שחשבתם – תכפילו.

התינוקות שלי, הבנות היפות, המתוקות, החכמות, הטהורות והנהדרות שלי מתו בייסורים מדקירות סכין.

היום, אחת ממשיכה לסבול והשנייה קבורה באדמה. יש נחמה מוזרה ויחידה במחשבה שגוני לא סובלת יותר כי פה הסבל שלנו ממשיך, בכל מיני דרכים.

הרוצח וסנגורו דחו ודחו את שלב העדויות במשך למעלה משנה. כל פעם ב"תירוץ" אחר. אולי חושבים שעוצמת הזוועה תדעך עם הזמן ואולי בתקווה הזוייה מצידם שנשכח משהו מהטבח. המטרה שלו בסופו של דבר היא שיפחיתו מעונשו והוא יעשה הכל לשם כך. אחריות על המעשים שלו הוא לא לקח.

מיד אחרי ראש השנה ייפתח שלב העדויות במשפטו של הרוצח ברק בן עמי. אני אמורה לעלות לדוכן העדים.

אנשים יקרים, זה הרגע בו אני צריכה את עזרתכם.

אני קוראת לכולכן וכולכם להצטרף אלי ביום הקשה הזה. לתמוך בנו ולהניף את תמונתה של גוני ז"ל הקטנה". 

כתבות קשורות

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן