המוקד פועל באולם הספורט "יגאל אלון", השוכן ברחוב משאבים 42. ניתן להגיע ולהתחסן בקביעת תור מראש באתר כללית, באפליקציה או במוקד הטלפוני 2700*. שעות הפעילות: ראשון עד חמישי בין 10:00 ל-16:30, ויום שישי בין 8:00 ל-11:30. ככל שיגדל הביקוש להתחסן במקום ייתכן ויוצבו במחם עמדות חיסון נוספות ויורחבו שעות הפעילות האמורות.
את המתחם מנהלות במשותף קינגה שטרנברג, מנהלת הסיעוד של מרכז בריאות הילד כללית בקניון עזריאלי הוד השרון, ואיריס שרון, מנהלת הסיעוד של מרפאת מגדיאל של כללית. לדברי שרון, במקביל למתן חיסונים לאוכלוסיית בני ה-60 פלוס, ניתנים באולם "יגאל אלון" גם חיסונים לבני נוער בגילאי 12 עד 18 שטרם התחסנו, או שזקוקים לחיסון שני.
![קרדיט צילום: דוברות מחוז דן-פ"ת, כללית.](https://i0.wp.com/hodhasharon.news/wp-content/uploads/2021/08/WhatsApp-Image-2021-08-11-at-12.00.23-2.jpeg?fit=768%2C1024&ssl=1)
בתוך כך שבים וקוראים במחוז דן-פ"ת בכללית לכל יתר התושבים המתגוררים בהוד השרון וסביבתה, שחצו את גיל 18 וטרם התחסנו, למהר ולקבוע תור לקבלת חיסון נגד קורונה במוקד החדש.